Termometry i zegary LED

Zegary i termometry LED przydają się na pewno na dużych halach magazynowych, przestrzeni publicznej czy na zewnętrznej części budynków. W zależności od Państwa zamiarów, oferowane przez nas urządzenia można zamontować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku firmy. Takie narzędzie sprawdzi się również świetnie na stokach narciarskich, lodowiskach, halach sportowych, basenach, czyli wszędzie tam, gdzie dla gości naszych przestrzeni istotny jest czas. Termometr LED będzie wartościowym dodatkiem zwłaszcza przy zewnętrznych konstrukcjach.

Termometry LED idealne do rozbudowy totemów

Wiele prestiżowych firm i instytucji publicznych takich jak baki, poczekalnie, szkoły, obiekty sportowe posiada na swoim wyposażeniu totemy reklamowe, które zawierają atrakcyjną grafikę oraz podstawowe informacje. Czy można jeszcze bardziej wyróżnić dany totem? Zdecydowanie tak! Zegary LED oraz termometry to elementy zwracające uwagę każdego przechodnia. Wystarczy rozbudować nasz pylon reklamowy czy szyld o lekki i funkcjonalny zegar diodowy, by znacząco podnieść zauważalność naszej instytucji.

Dzięki lekkiej konstrukcji oraz wykorzystaniu nowoczesnej technologii oświetleniowej, możemy rozbudować nasz przenośny totem o element z funkcją informacyjną. Podczas targów czy dużych spotkań, na których chcielibyśmy zwrócić na siebie uwagę, zegary LED połączone z termometrem w prosty sposób przyciągają oczy potencjalnych klientów w stronę naszej firmy. Proponowany przez nas zegar może być również komponentem innych wyświetlaczy i bilbordów z reklamami firmy. Zwłaszcza, jeżeli posiadamy miejsca reklamowe przy drogach lub otwartych przestrzeniach.

Zegary LED w różnych rozmiarach

Elektroniczne udogodnienie w postaci zegara czy termometru nie jest jedynie oryginalnym zachętą dla klientów. Zegary LED to przede wszystkim cenne źródło informacji i narzędzie do zarządzania czasem dla naszych pracowników. Na dużych halach i przestrzeniach odpowiedniej wielkości zegar pozwala panować nad czasem poświęcanym na wykonanie konkretnego zadania i przyczynia się do efektywności brygadzistów i szeregowych pracowników. Oferowane przez nas urządzenie pozwala na wyświetlanie godziny w sześciu różnych kolorach, a dzięki wysokiej jakości diodom, cyfry są wyraźne i widoczne nawet z dużej odległości.

Termometr w połączeniu z zegarem można zakupić w trzech rozmiarach: 16cm, 24cm oraz 40 cm. Każdy model posiada odpowiednie zasilanie i cechuje się wysokiej klasy odpornością na warunki atmosferyczne. Nowoczesne wzornictwo wpasuje się w każdą przestrzeń, do której będziemy chcieli dołączyć zegar diodowy. Wysoka jakość obudowy oraz energooszczędne diody zapewniają długotrwałe użytkowanie oraz optymalną trwałość. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do zapoznania się z opisem na stronie lub do kontaktu z naszą obsługą klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl