Pylony i totemy reklamowe - producent FolioGRAF

Totemy reklamowe są świetnym sposobem, by wzmocnić pozytywny wizerunek firmy oraz pokazać jej prestiż. Dzięki połączeniu atrakcyjnej grafiki oraz efektów świetlnych, jesteśmy w stanie stworzyć rozpoznawalny, a przede wszystkim dostrzegalny, znak odróżniający nas od konkurencji. Producent dokłada wszelkich starań, by przygotowane projekty oddawały nowoczesny charakter usług i marki. W celach informacyjnych proponujemy wykorzystać pylony reklamowe, które sprawdzą w precyzyjnym dostarczaniu wiadomości o konkurencyjnych cenach naszych produktów na dużych obszarach.

Prestiżowe totemy reklamowe – producent FolioGRAF

Logotyp firmy, hasło, adres, mapa dojazdu – jest wiele sposobów, by zapełnić wysoką, przestrzenną formę reklamy, którą jest totem. Czy warto zainwestować w takie rozwiązanie? Jeżeli nasz lokal znajduje się na otwartej przestrzeni, to warto zainstalować totem, by ułatwić gościom czy klientom znalezienie naszej firmy. Kiedy dzielimy przestrzeń biurową z innymi firmami, wysoka i oświetlona forma reklamy wyróżni nas na ich tle. Dodatkowo totemy mogą być również mobilną formą reklamy, którą możemy zabierać na targi, konferencje i ważne spotkania biznesowe.

Podczas przygotowania reklamy naszej firmy, która ma odzwierciedlać jej nowoczesność oraz dobre imię, warto postawić na zaufanego producenta. Totemy reklamowe od znanego producenta FolioGRAF to wysokiej jakości materiały reklamowe, które godnie reprezentują wizerunek każdej firmy. W takiej reklamie nie warto szukać łatwych rozwiązań, trzeba postawić na pewną jakość i wykonanie. Szyldy i totemy z logo naszej firmy, powinny być estetyczne i starannie wykonane. Często takie znaki są pierwszym punktem styczności klientów z naszą marką. Jeżeli chcemy zrobić odpowiednie wrażenie, powinniśmy zadbać o totemy reklamowe najwyższej jakości.

Totemy reklamowe i pylony cenowe – reklama bez kompromisów

W obecnych czasach, kiedy konkurencja na każdym polu nieustannie się rozrasta, każda firma powinna bardzo precyzyjnie i dokładnie tworzyć swoje materiały reklamowe. Istoty jest projekt reklamy, ale również narzędzie, które posłuży nam do przekazania kluczowych informacji. Dla celów PR i wzmocnienia prestiżu Państwa firmy, proponujemy totemy reklamowe. Producent, który je wykonuje, przykłada ogromną wagę do ich wykonania.

Często kluczowym momentem sprzedażowym jest informacja o cenie naszego produktu. Na stacjach benzynowych, myjniach samochodowych czy innych punktach sprzedaży, wyświetlacz z ceną jest głównym miejscem zachęcania klientów do zakupu właśnie w naszej placówce. Trzeba jednak pamiętać, że taki wyświetlacz musi mieć odpowiedni kontrast oraz możliwość szybkiej zmiany ceny. Pylony oferowane na naszej stronie sprawdzą się w tym przypadku idealnie.

Innowacyjne pylony reklamowe – producent FolioGRAF

Wypełnienia cenowe LED dla stacji paliw o wysokości cyfr od 16 do 40 cm oraz automatycznym ustawieniem jasności, nie pozwolą kierowcom przejechać obok obojętnie. Dzięki różnym opcjom sterowania cenami, możemy dobrać takie, które będzie dla nas najwygodniejsze.

Sterować cenami można przy pomocy:
- pilota
- LAN
- Wi-Fi
- Sterownika RS 485 / RS 422 np. DOMS, PetroVend itp. 


Pylony reklamowe (producent FolioGRAF) są produkowane w trze innowacyjnych technologiach - hermetyczna-matrycowa
- hermetyczna
- zabudowana

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl