Tablice wyników sportowych

Nasza firma oferuje wysokiej jakości i atrakcyjne cenowo wyświetlacze. Tablica wyników sportowych jest narzędziem, które jest niezbędne podczas organizacji zawodów sportowych czy w lokalach prezentujących wyniki sportowe. Tam, gdzie istotne są wyniki, ważny jest również sposób ich przekazania. Każda zainteresowana osoba powinna móc od razu znaleźć odpowiedni zapis, by w pełni cieszyć się sportowymi emocjami. Dzięki zastosowaniu ekranów z wynikami, możemy błyskawicznie informować dużą grupę odbiorców o rozgrywkach. Tablica wyników zdecydowanie usprawnia kontakt z widzami meczy czy osobami obstawiającymi zakłady.

Gdzie jest potrzebna tablica wyników sportowych?

Wyniki meczy, zawodów czy gier sportowych można ogłaszać przez megafon, zapisywać na kartce czy umieszczać opis w materiale filmowym. Wszystkie te rozwiązania są jednak czasochłonne, docierają do małej grupy osób i do tego mogą zostać niezauważone. Tablica jest dokładniejszym i bardziej profesjonalnym rozwiązaniem dla szanującego się klubu czy lokalu. Jeżeli zależy nam, aby klienci szybko otrzymywali informacje o wynikach, wyświetlacze diodowe LED sprawdzą się najlepiej.

Wyświetlacze LED to również podstawowe wyposażenie dla szkolnych sal gimnastycznych i sportowych. Jeżeli szkoła ma profil sportowy i organizuje dużo wydarzeń sportowych i meczy, tym bardziej powinna zadbać o zamontowanie tablicy . Dzięki niej wizerunek szkoły znacznie się poprawi, a goście przyjeżdżający na rozgrywki docenią jasny sposób śledzenia punktacji.

Jak wybrać tablicę wyników sportowych?

Podczas wyboru wyświetlacza wyników sportowych warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim wielkość wyświetlacza oraz materiały, z którego został wykonany. W sytuacji, kiedy chcemy zaopatrzyć salę w duży ekran, tablica wyników powinna być wykonana z lekkich tworzyw. W naszej ofercie posiadamy tablice w rozmiarach 71x190cm – wysokość cyfr 24cm, oraz tablice 100x250cm z wysokością cyfr 40cm. Ich lekka, aluminiowa konstrukcja pozwala je z łatwością zawiesić bez obawy, a wysokiej jakości komponenty i tworzywa sztuczne gwarantują, że tablica będzie służyć przez lata.

Wyniki na oferowanym przez nas wyświetlaczu są wyraźne, duże i jasne. Dwucyfrowa tablica wyników sportowych pozwalają dostrzec wyniki nawet z dużej odległości. Istotne jest również to, ze wyniki można wprowadzić z pilota radiowego, który jest dołączony do zestawu. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia dowolnej nazwy klubu zamiast zwyczajowego Gospodarze – Goście.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl