Tablice świetlne LED - producent FolioGRAF

Świat reklamy lubi kreatywne rozwiązania, tak samo jak klienci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii z dobrym komunikatem, jesteśmy w stanie zainteresować i zostać zapamiętanym przez przyszłych klientów. Tablice LED to efektywny sposób na przedstawienie informacji o swojej firmie, przekazani podstawowych danych lub urozmaicenie komunikatów o ciekawe animacje czy dodatkowe znaki graficzne. Jako doświadczony producent, dzięki atrakcyjnej formie i użyciu energooszczędnych diod, jesteśmy w stanie stworzyć profesjonalną reklamę małym nakładem kosztów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Tablica świetlna LED

Diody, które są podstawowym komponentem wyświetlaczy mogą działać 24 godziny na dobę. Tablica świetlna reklamowa LED zawierająca Państwa reklamę i informacje o firmie, przy niskim nakładzie finansowym, może dotrzeć do dużo większej grupy odbiorców dzięki długotrwałemu użytkowaniu. Atrakcyjne i ciekawe reklamy ledowe przyciągają uwagę nasyconymi kolorami, dynamicznymi animacjami oraz bardzo konkretnymi komunikatami. Dzięki ograniczonej przestrzeni, precyzyjnie dobieramy słowa i kluczowe wartości, a tym samym ułatwiamy klientom podjęcie decyzji zakupowej.

Najnowszej generacji tablica reklamowa LED – producenta FolioGRAF

Tablica reklamowa LED wyprodukowana przez FolioGRAF charakteryzuje się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Dzięki zastosowanie nowoczesnych, energooszczędnych diod oraz lekkich materiałów, wyświetlacze są inwestycją na lata. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka różnych wielkości tablic reklamowych, które świetnie sprawdzą się wewnątrz lokali i firm oraz jako szyldy zewnętrzne i reklamy outdoorowe. Wszystko zależy od Państwa pomysłu.

Tablice ledowe są oparte na technologi RGB, która gwarantuje odwzorowanie niemal każdego koloru. W zależności od typu wyświetlacza, można wybrać jeden z sześciu podstawowych kolorów z palety RBG lub wybrać model Full Color, który pozwoli wyświetlać nawet całe spoty. Obsługa tablic świetlnych nie jest skomplikowana i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy wgrać materiał na wbudowaną w tablice LED kartę pamięci, a komunikaty i animacje będą się odtwarzać same.

Tablice świetlne LED – różne zastosowania

Proste w obsłudze i efektowne reklamy diodowe są sposobem na przyciągnięcie wzroku przechodniów i wzmocnienie wizerunku firmy. Kto najbardziej skorzysta na posiadaniu nowoczesnego wyświetlacza? Każda firma! To oryginalne i ciekawe narzędzie do promocji firmy nada się jako szyld zawieszony na naszym budynku. Tablica ledowa może zawierać logo firmy, dynamicznie wyświetlany numer telefonu czy strony internetowej. Jeżeli prowadzimy zakład z usługami, przez całą dobę możemy wyświetlać nasze dane.

Efektowne animacje mogą być również idealnym sposobem, by wyróżnić nasze stoisko targowe. Jeżeli planujemy budowę dedykowanego stoiska lub mamy w planach stworzenie mobilnego totemu, warto rozbudować je o lekkie i proste w obsłudze tablice świetlne. Jako sprawdzony producent, zapewniamy wysoką jakość produktów, które staną się niewątpliwą ozdobą Państwa stoisk. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, prosimy kontakt z naszym specjalistą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl