RGB technology

RGB technology

Technologia LED zrewolucjonizowała system oświetlenia, ale kiedy o niej mowa często pojawia się sformułowanie RGB technology. Co ono oznacza? Krótko mówiąc sposób mieszania barw, który pozwala uzyskać niemal każdy odcień z bogatej palety kolorów. Co to oznacza dla przedsiębiorcy? To, że może teraz tworzyć w pełnym kolorze efektowne i dynamiczne reklamy na niedrogich w utrzymaniu wyświetlaczach. Każda firma, które chce się wyróżnić, poszukuje odpowiednich narzędzi do pozyskania nowych klientów. Dzięki nowoczesnej RGB technology, zauważą Twoją nasyconą kolorami reklamę.

Nowoczesna reklama z RGB technology

Obserwując przestrzeń miejską, ronda i skrzyżowania, coraz częściej naszą uwagę zwracają telebimy. Proste komunikaty tekstowe z podstawowymi informacjami o firmie, dynamiczne grafiki, które w ciągu kilku sekund są w stanie przedstawić zapadający w pamięć znak graficzny i pełne spoty wyświetlane na telebimach LED – RGB wspiera te wszystkie nośniki i powoduje, że możemy na nich zobaczyć niemal wszystkie kolory świata. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki nowoczesnej technologii.

Model barwny RBG jest używany w urządzeniach produkujących światło (jak wyświetlacze czy telebimy). Kolor, który otrzymujemy jest mieszanką barw składowych - czerwonego, niebieskiego i zielonego oraz stopnia ustawienia jasności poszczególnych barw. RGB oraz specjalne sterowniki umieszczane w bardziej skomplikowanych instalacjach, pozwalają dopasować barwę do oczekiwanego przez nas koloru.

Z RGB technology obraz staje się piękniejszy

Współczesna technologia oświetleniowa pozwala uzyskać na naszych nośnikach reklam nasycone, żywe i pełne barwy. W ten sposób osoby, które oglądają nasze banery i spoty, widzą wysokiej jakości materiał. W RGB technology nasza firma oferuje zarówno proste, jedno, sześciu kolorowe wyświetlacze oraz rozwiązania Full Color. Wszystkie nośniki dają wysokiej jakości światło i są proste w obsłudze.

W naszej ofercie znajdują się
- wyświetlacze tekstowe
- wyświetlacze graficzno-tekstowe
- krzyże apteczne
- wyświetlacz graficzny Full Color
- wyświetlacz tekstowy Full Color
- wyświetlacz pylonowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl