Krzyże Apteczne

Właściciele aptek doskonale zdają sobie sprawę z trudności skutecznej promocji. Ilość aptek nieustannie rośnie, a konkurencja stara się cenami i zniżkami przyciągnąć do siebie klientów. Jak w takim razie możemy się wyróżnić? Krzyże apteczne LED to jedno z ciekawszych narzędzi promocyjnych dedykowanych aptekom. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i rewolucyjnej RGB technology, przyciągają wzrok przechodniów i nie pozwalają przejść obok obojętnie. Jeżeli chcą Państwo pokazać swoją aptekę jako nowoczesne i zorientowane na pacjenta miejsce, polecamy wybrać tego rodzaju wyświetlacz reklamowy.

Krzyż apteczny LED Prestige line Krzyż apteczny LED Prestige line
Producent: RGB Technology
Cena: 1 843,77 zł (netto: 1 499,00 zł )
zobacz więcej
Krzyż Apteczny Full Color RGB16-SMD 81x81cm Krzyż Apteczny Full Color RGB16-SMD 81x81cm
Producent: RGB Technology
Cena: 5 373,87 zł (netto: 4 369,00 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Krzyż Apteczny Full Color RGB20 100x100cm Krzyż Apteczny Full Color RGB20 100x100cm
Producent: RGB Technology
Cena: 7 367,70 zł (netto: 5 990,00 zł )
zobacz więcej
Krzyż Apteczny Full Color RGB25 124x124cm Krzyż Apteczny Full Color RGB25 124x124cm
Producent: RGB Technology
Cena: 7 747,77 zł (netto: 6 299,00 zł )
zobacz więcej

Krzyże apteczne LED – nowoczesność i dynamika

Krzyże apteczne to propozycja dla właścicieli aptek, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji i pragną czegoś więcej niż płaskich bilbordów czy ulotek. Nasze wyświetlacze pozwalają na promocję przez 24 godziny na dobę! Stosowane w naszych wyświetlaczach diody są wyjątkowo energooszczędne, dzięki czemu koszt utrzymania włączonego krzyża, jest stosunkowo niewielki. Za inną reklamę, którą chcielibyśmy wyświetlać cały czas, zapłacilibyśmy krocie. Krzyże apteczne to inwestycja, która szybko się zwróci i pozwoli na nieograniczoną czasowo promocję na naszych zasadach.

Nasze produkty przyciągają wzrok i tym samym potencjalnych klientów. Jeżeli pragną Państwo pomóc pacjentom dostrzec aptekę, dynamiczna, jasna i klarowna reklama będzie idealnym rozwiązaniem. Proponowane przez nas nowoczesne telebimy, pozwalają na stosowanie prostych animacji, jak i wgrywaniu filmowych spotów do pamięci krzyża aptecznego. Wybór typu reklamy zależy od Państwa potrzeb i celów. Pewne jest to, że krótka animacja, czy atrakcyjny spot reklamowy na pewno będą się wyróżniać na szarym tle miasta.

Zalety i zastosowania krzyży aptecznych

W naszym sklepie proponujemy kilka modeli krzyży aptecznych, które można zakupić w wersji jedno i dwustronnej. Modele jednostronne można zainstalować na stelażu na wybranej ścianie. Krzyż apteczny w wersji dwustronnej najlepiej będzie wyglądał zawieszony prostopadle do ściany. Nasze telebimy LED zapewniają świetną widoczność apteki o każdej porze dnia i nocy. Wśród oferowanych u nas na stronie wyświetlaczy, znajdą Państwo krzyż apteczny Prestige Line oraz krzyże apteczne Full Color w 3 rozmiarach: 81x81cm, 100x100cm oraz 124x123cm.

Wykorzystanie technologii RGB, która pozwala uzyskać niemal każdy kolor na telebimie, pozwala zaprezentować na krzyżu wysokiej jakości spot reklamowy. Uzupełnienie wyposażenia apteki o nowoczesny krzyż apteczny LED wydaje się w obecnych czasach rozsądną i przemyślaną inwestycją. W razie pytań, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl